Hakkymyzda Bilgiler

Bugün Eskişehirde lüks konut ve işyeri dendiğinde ilk akla gelen isimlerden Sakarya inşaat olmaktadır. Merkezi Eskişehir’de bulunan firmamız, teknolojiye oldukça fazla yatırım yapmakta ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini projelerine yansıtmaktadır.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı Sakarya inşaat Projeleri sektöründe çıtayı yükseltmiş ve bu başarı bizi her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir. Kaliteli üretimiyle bugün önemli bir marka haline gelen Sakarya inşaat bundan sonra da değerlerinden ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler üretmeye, bu yolla Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

Konusunda uzman kadrosu ile; prestij, kalite ve kullanım rahatlığı anlayışını kendine felsefe edinmiş Sakarya inşaat; 30 yıllık tecrübesiyle resmi ve gayri resmi; Okul, yurt, otel, motel, petrol istasyonu, villa, müstakil bina ve apartman projelerinde deneyim kazanmış ve günümüz koşullarına uygun bir şekilde konfor ve estetik açıdan yaşanılacak yapılar yansıtmaktadır.

Sakarya inşaat, tasarım ve uygulama açısından uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet vermekte olan inşaat ve taahhüt firmasıdır. Gelişen modern toplum koşullarına uygun aynı zamanda cazip fiyatlı yaşam alanları inşaa etmek Sakarya inşaat’ın temel amacını oluşturmaktadır

 
Satylyk Hazyr Projeler
SAYFALAR:    [1]

4. ERLİK PROJESİ

IHLAMUR KENT PROJESİ

5. ERLİK PROJESİ

ERTUĞRUL GAZİ PROJESİ

 
 
 
Resim Galerisi / Projeler
Günlük Kur
  Alış Satış
Dolar 0
Euro 0 0